Milí žáci, milí rodiče,
před prázdninami jste se mě někteří ptali, co bude, když se ten virus rozšíří i k nám. Když jsem Vám říkala, abyste se nebáli chodit do školy, že Vám zatím nic nehrozí a že je spousta možností, co lze udělat, aby se virus nerozšířil; třeba zavřít školy, smáli jste se, že by se Vám to líbilo! Ani ve snu mě nenapadlo, že se to stane.

 

Aby nám to doma utíkalo, abychom nezapomněli, že škola je na učení, abychom nemysleli jen na to, co se kolem nás děje, zkusíme se trochu málo učit a něco se naučit. Toto bude takový velký školní deníček na domácí úkoly a pracovní návody. David se ptal, kde seženou učitelé známky, kdyby měly být školy dlouho zavřené, snažte se mi tedy úkoly posílat co nejlépe vypracované, budu je známkovat jako práci ve škole. Zde se dozvíte všechny aktuality, na nichž jsme se my učitelé ve škole domluvili. Příští týden budu doplňovat pracovní listy jmenovitě, neboť máte skoro všichni IVP a nelze tedy zadávat úkoly pro celou třídu.
Se všemi rodiči jsem na předání úkolů domluvena, ozvu se jim příští týden. Určitě sem vložím i úkoly od p. učitelky Nejezchlebové do přírodovědy a do vlastivědy. Dávám k dispozici svůj e-mail. Můžete se ptát na cokoliv, co budu vědět, odpovím: Vejtasovab@seznam.cz

 

Klidně mi pošlete vypracované úkoly, které sem budu vkládat, kdo se mnou chcete komunikovat a máte Vy či rodiče facebook, můžete přes messenger. Kdo to nedokáže, nemůže nebo neumí posílat, domluvíme se na předání úkolů jiným způsobem.
 

Prozatím jsem s Vámi či rodiči domluvena na učivu na tento týden. Další týden se ozvu sama nebo napíšu zde.
Přeji všem, abychom to ve zdraví přečkali a zase se mohli v bezpečí sejít ve třídě!