Když se spojí……

……modelína a těstoviny, úspěch je vždy zaručen. Zase jeden důkaz, že děti jsou nejlepšími umělci. Užili jsme si nejen prima zábavu, ale také důkladně uvolnili a procvičili naše prstíky. Krásný den VI.B

Práce na školním pozemku

Jednou z nejoblíbenějších tuzemských plodin je zcela jistě cibule. Její pěstování je hojné a lze ji spatřit prakticky na všech zahradách. A proto jsme se rozhodli i my , žáci VI.B,  si takový záhonek obstarat.  S pomocí paní učitelek (Križanová, Handlířová, Neubertová) jsme se pustili do sázení. Práce nám šla pěkně od ruky a tak se zanedlouho budeme těšit z její úrody. 

Čarodějnický den

Ve středu 29.dubna 2015 se v naší třídě uskutečnil tradiční čarodějnický den. Děti po celé vyučování pracovaly na nejrůznějších úkolech. Četly se  básničky, malovalo se na obličej, míchaly se lektvary, vyrobily se čarodějnice a létající košťata z proutí. Počasí nám přálo, zvládli jsme si tedy k svačince opéct špekáčky  a plni síly, jsme se pustili do soutěžních úkolů.  Po splnění jsme měli všichni radost, že se nám zábavné dopoledne vydařilo a každý z nás si odnesl sladkou odměnu.

Kočičí inspirace

Malá inspirace z naší třídy. Natrhali jsme novinový papír na malé kousky, nalepili do předem namalované kočky a tuší dokreslili detaily (tlapky, drápky, ozdobu na krk). Jednoduché, hravé a zábavné.

Pěkný tvořivý den přeje VI.B